Kalendář akcí

Plán sportovních, kulturních a duchovních akcí v roce 2018

  • 6.1. Běh, Moutnice
  • 8.1. Župní rada a předsednictvo
  • 13.1. Župní ples, Ostrožská Nová Ves
  • 20.1. Sjezdové lyžování, Drnovice
  • 27.1. Ústřední ples, Rtyně v Podkrkonoší
  • 1.2 Vyhlášení výtvarné soutěže
  • 10.2. Běžecké lyžování, Drnovice-Ploština
  • 12.2. Župní rada a předsednictvo
  • 17.2. Orelský slavíček, Domanín
  • 22.-25.2. Duchovní obnova
  • 3.3. Sjezdové lyžování, Stupava
  • 10.3. Zlatá réva, Kunovice
  • 17.3 Župní sjezd župy Velehradské, Veselí nad Moravou
  • 24.3. Plavání, Zlín
  • 7.4. Volejbal ženy, Brno
  • 9.4. Župní rada a předsednictvo
  • 14.4. Volejbal – muži, Brno
  • 14.4. Turistika, Vizovice
  • 20.-22.4. Divadelní dílna, Boleradice
  • 21.4. Volejbalové hry, Křenovice
  • 28.4. Pitěnský škrpál
  • 28.4. Stolní tenis družstva, Polná
  • 5.5. Atletika, Nivnice
  • 14.5. Župní rada a předsednictvo
  • 19.5. Folklorní festival, Brno
  • 19.5. Běh, Olešnice
  • 19.5. Kuželky družstva, Ratíškovice
  • 26.5. Májíček československý folklorní festival, Zlín
  • 2.6. Cantate, Luhačovice
  • 2.6. Atletika, Val. Klobouky
  • 9.6. Běh na Petřín, OBL
  • 10.6. Župní akademie, Slavičín
  • 11.6. Župní rada a předsednictvo
  • 17.6. Pouť, Sv. Antonínek
  • 18.6. Významný den Orla - vzpomínka na padlé výsadkáře při haidrichiádě
  • 23.6. Atletika, Vyškov
  • 4.7. Dovednosti, Velehrad
  • 5.7. Pouť, Velehrad
  • 14.7. Atletika, Domanín
  • 4.8. Vnorovská desítka
  • 4.8. Nohejbal, Domanín
  • 11.8. Klobucká kola
  • 13.8. Župní rada a předsednictvo
  • 15.8. Významný den Orla - Svátek Pany Marie Královny Orlů
  • 18.8. Kola, Kašava
  • 18.-19.8. Orelská pouť, Sv. Hostýn
  • 25.8. Horská kola, Bořitov
  • 25.8. Nohejbal, Ratíškovice
  • 1.9. Pouť, Provodov
  • 8.9. Stolní tenis jednotlivci, Ostrožská Nová Ves
  • 10.9 Župní rada a předsednictvo
  • 15.9. Atletika, Vyškov
  • 22.9. Běh, Česká Třebová
  • 22.9. Volejbal, Zlín
  • 28.9. Pouť, Stará Boleslav
  • 1.10. Setkání seniorů
  • 6.10. Horská kola, Drnovice
  • 8.10. Župní rada a předsednictvo
  • 13.10. Svatováclavská réva, Lubina
  • 13.10. Florbal turnaj 2003 a starší, Semily
  • 13.10. Badminton jednotlivci, Slavičín
  • 20.10. Šachy, Moutnice
  • 20.10. Florbal turnaj žáci, Kněžice
  • 3.11. Plavání, Blansko
  • 12.11. Župní rada a předsednictvo
  • 24.11. Badminton jednotlivci, Polná
  • 24.11. Na Orelsků strunu
  • 24.11. Fotbal žáci, Uherský Brod
  • 10.12. Župní rada a předsednictvo
  • 29.12. Vánoční turnaj, stolní tenis jednotlivci, Zlín

Plán sportovních, kulturních a duchovních akcí v roce 2017

  • 7.1. Běh, Moutnice
  • 7.1. Župní ples, Kašava
  • 9.1. Župní rada a předsednictvo
  • 1.2. Výhlášení výtvarné soutěže
  • 4.2. Bežecké lyžování, Drnovice-Ploština
  • 11.2. Orelský slavíček, Domanín
  • 13.2. Župní rada a předsednictvo
  • 25.2. Ústřední ples, Ratíškovice
  • 25.2. Sjezdové lyžování, Újezd
  • 4.3. Sjezdové lyžování, Stupava
  • 5.3. Varhaní koncert, Slavičín
  • 11.3. Duchovní cvičení, Slavičín
  • 18.3. Župní sjezd župy Velehradské, Vizovice
  • 25.3. Duchvní cvičení, Kunovice
  • 1.4. Zlatá réva, Kunovice
  • 1.4. Volejbal mládež, Křenovice
  • 1.4. Volejbal muži, Brno
  • 8.4. Plavání, Zlín
  • 10.4. Župní rada a předsednictvo
  • 21.-23.4. Divadelní dílna, Boleradice
  • 22.4. Turistika, Vizovice
  • 29.4. Stolní tenis družstva, Polná
  • 29.4. Pitěnský škrpál
  • 6.5. Atletika, Nivnice
  • 15.5. Župní rada a předsednictvo
  • 20.5. Běh, Olešnice
  • 27.5. Atletika, Val. Klobouky
  • 3.6. Cantate, Luhačovice
  • 4.6. Župní akdemie, Staré Město
  • 12.6. Župní rada a předsednictvo
  • 17.6. Atletika, Vyškov
  • 18.6. Pouť, Svatý Antonínek
  • 24.6. Fotbal muži v Moutnici
  • 4.7. Dovednosti, Velehrad
  • 5.7. Pouť, Velehrad
  • 5.8. Vnorovská desítka
  • 7.8. Župní rada a předsednictvo
  • 12.8. Horská kola, Val.Klobouky
  • 19.8. Horské kola, Kašava
  • 19.-20.8. Orelská pouť, Sv. Hostýn
  • 26.8. Horská kola, Bořitov
  • 26.8. Nohejbal, Ratíškovice
  • 2.9. Pouť, Provodov
  • 2.9. Folklorní festival, Brno-Řečkovice
  • 9.9. Atletika, Vyškov
  • 11.9. Župní rada a předsednictvo
  • 16.9. Stolní tenis jednotlivci, Ostrožská Nová Ves
  • 23.9. Běh, Česká Třebová
  • 28.9. Pouť, Stará Boleslav
  • 30.9. Běh na Petřín, Praha
  • 2.10. Setkání seniorů
  • 7.10. Horská kola, Drnovice
  • 7.10. Svatováclavská réva, Lubina
  • 9.10. Župní rada a předsednictvo
  • 14.10. Badminton jednotlivci, Slavičín
  • 14.10. Florbalový turnaj 2002 a starší, Semily
  • 14.10. Florbalový turnaj 2003 – 2005, Kněžice
  • 21.10. Šachy, Moutnice
  • 22.10. Charitativní varhaní přehlídka, Brno-U Jezuitů
  • 3.11. Plavání, Blansko
  • 13.11. Župní rada a předsednictvo
  • 18.11. Badminton jednotlivci, Polná
  • 18.11. Na Orelsků strunu
  • 25.11. Fotbal žáci, Uherský Brod
  • 3.12. Mikulášská besídka, Nivnice
  • 11.12. Župní rada a předsednictvo